Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valóságos méret megállapítása...

Heinz Doofenshmirtz kérdése:

Valóságos méret megállapítása fényképről?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, amivel könnyen és gyorsan meg tudom határozni egy tárgy valóságos méreteit egy fénykép alapján. Biztos láttatok már olyan képet, amin a tárgy mellett le van fényképezve egy mérőszalag is, ilyen képre gondolok. Sok méretet kellene megállapítanom egy szerkezetről (nem csak egy hosszt vagy szélességet), ezt szeretném minél kevesebb hibával,és szívással megúszni. Sajnos a paint a legkomolyabb grafikai program, amit kezelni tudok, de biztos van valami egyszerű online vagy ingyenes program, amivel boldogulnék. Előre is köszi a segítséget!
2012. jan. 19. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű és nem onlinde, de jó: PS


Felnagyítod a képet a mérőszalag méretére, majd a vonalzó eszközzel le tudod olvasni a kívánt méreteket.

2012. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A photoshop mindenre jó csak arra nem, amit kifejtettél a kérdésben. Amúgy mit keres az a címke a kérdésednél, hogy "libahere"? :D
2012. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ehh... mégis jó a vonalzó eszköz
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajna nem értek a PS-hoz. (és nem is akarok foglalkozni vele.:))


Papíralapú információtárolás uralkodik!



A libaherét én sem értem.

2012. febr. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!