Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Táblagépen melyik program...

Táblagépen melyik program jobb az androidos vagy a windows? Melyiknek mi az előnye, illetve a hátránya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az androidosra szavaznék.
2012. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve nincs érteleme a kérdésnek. Sem nyelvtanilag, sem tartalmilag. A nyelvtani részt 4. osztályban tanítják, ezért nem részletezném, a tartalmi részhez annyit, hogy mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai. Mellesleg sem a windows, sem az android NEM program! De még ha operációs rendszerre gondolsz, sem egyértelmű a kérdés, ugyanis van táblagép, ami az 1.6-os Androidot futtatja és van olyan is amelyik a 4.0-t. Szubjektíven Android. :)
2012. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

valamiért ez jutott eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=muZUZwXVi1s

2012. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod te nagyon okos! Azért tartunk itt, mert az emberek így állnak egymáshoz... és inkább cseszegetik egymást, mint segítenének. Örülök, ha ennyi időd van és ez a szórakozásod. Abszolút laikusként tettem fel a kérdést, nem akartam "hozzáértő lelki világodat" megbántani azzal, hogy programot írtam operációs rendszer helyett. Remélem nem sérült nagyon a lelked és hamar kihevered. Egyébként a windows is egy szoftver, TEHÁT PROGRAM. Amúgy kedves leminősítéseddel kapcsolatban annyit, hogy kiváló eredménnyel államvizsgázott diplomás ember vagyok, szerintem te nem biztos, mert akkor nem ilyenekkel foglalkoznál, főleg nem ilyen stílusban.


Kívánom neked, leld meg másban is az örömöd!

2012. jan. 22. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Windows phone (táblagépen):

Hátrányok:

Kevés program, kevés gyártó

Előnyök:

Windows programok futtatása, igaz, kevés program, de az mind megbízható (persze csak ha hivatalos helyről van)


Android 3.0-4.0 (táblagépen)

Előnyök:

Androidhoz tartozó Android Market rengeteg alkalmazással.

Hátrányok:

Ezek a programok nem mindig "minőségiek"

2012. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ezt még miegészíteném annyival, hogy

Android:

Hátrányok:

Mivel az androidnál nincs hardveres megszabás, egyes táblagépek nem bírnak el egyes programokat


Windows:

Előnyök:

Itt van alsó határ, és ezért minden gép mindent futtat

2012. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2012. jan. 22. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!