Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám lejátszani a...

Hogy tudnám lejátszani a videót melyhez nem tudok leszedni egy kodeket?

Figyelt kérdés
Netről szedtem le egy filmet, avi formátumú, volt hozzá egy text melyben azt írták hogy ha nem tudom lejátszani akkor menjek erre: [link] a honlapra. Ez egy pénzlehúzós hülyeség, csak fizetsz és utána lehet meg sem tudod nézni a filmet. Engem az érdekelne hogy ki lehet-e kerülni valahogyan ezt a dolgot és meg tudnám-e nézni a filmet. Valaki tud segíteni?
2012. jan. 19. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egész kamu. Olyan szinten, hogy abban az avi fájlban nincs semmi. Nézz bele hex editorral, ha nem hiszed.
2012. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elhiszem, csak fura hogy a mérete meg stimmel, ez egy sorozat epizód és az összes eddigi része is kb. ekkora volt (340 Mbyte). Mindegy is, hagyom az egészet. Köszi a választ :)
2012. jan. 20. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le a filmet máshonnan, mert ezek csak lehúznak...
2012. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!