Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől függ, hogy a letöltőolda...

Mitől függ, hogy a letöltőoldalakon (fileserve, filesonic, uploadstation stb. ) kell-e fájlonként beírni kódokat vagy nem?

Figyelt kérdés
Mostanában volt olyan letöltésem, aminél nem kellett kódokat írogatni csak az elsőnél, a többit szépen sorban töltötte le a Free Download Manager, pedig nincs előfizetésem. Nem tudom miért működött akkor, más esetben meg nem. A kérdésem ingyenes letöltésre vonatkozik, nem tudok előfizetni egy csomó letöltőoldalra.
2012. jan. 20. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oldal készítőinek a döntésétől függ.
2012. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És tudsz olyan módszert, amivel ki lehet kerülni ezeket a captcha-kat, a (fájlonként beírandó kódokat) letöltés közben? (Előfizetést leszámítva.)
2012. jan. 20. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben a JDownloader használatával elkerülhetők, de nem mindig. Amúgy is érdemes használni, sokkal kevesebb a macera.
2012. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, feltelepítettem és kipróbáltam a JDownloadert is, ugyanúgy kéri a kódokat (captcha-kat), mint az általam eddig használt Free Downloader Manager. Lehet, hogy nincs megoldása a problémának, csak az előfizetés?
2012. jan. 20. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, a JDownloader minden egyes darabot elment, miután beírtad. Ha legközelebb ugyanaz jön ki, akkor már nem kérdez, tudja rá a választ. Hosszútávon szép kis adatbázis lesz belőle, amiből szó nélkül válaszolgatja őket.
2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ebben mi a hasznos számomra a probléma (captcha) szempontjából?
2012. jan. 20. 23:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaaaaa, most értettem meg amit írtál, hogy a captcha-kat menti el. Bevallom, első látásra idióta módon a letöltött anyagok adatainak elmentésére gondoltam.

Ez tényleg hasznos funkció egyébként, kérdés, hogy mennyi a valószínűsége az ismétlődésnek, milyen mennyiségű adatbázisból dolgozik a captcha.

Köszönöm!

2012. jan. 21. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!