Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok az irodai...

Miért nem tudok az irodai gépről Msn-re belépni?

Figyelt kérdés
Minden egyéb helyen (otthon, ismerősnél) sikerül bejelentkeznem, csak és kizárólag az irodai gépen nem. Már többször letöröltem az egész programot, és újra is tettem, de semmi. Segítsetek már ha tudtok!!
2012. jan. 20. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg globálisan le van tiltva azon a hálózaton, hogy ne tudjanak munka helyett beszélgetni.
2012. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig is fent volt. Csak egyik napról a másikra azt írta ki, hogy valami hibát észlelt, és leáll. és azóta hiába teszem újra, egyáltalán nem tudok belépni
2012. jan. 20. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Újratelepítés közben takaríts is ki utána, ne maradjon semmi. Appdata, registry, ottmaradt programfájlok, windows installer referenciák stb.
2012. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint, mindent eltávolítottam.
2012. jan. 20. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Pdgin, amsn és társai be tudnak jelentkezni? Ha nincs szükséged extra funkciókra, akár egy ebuddy is jó lehet, telepíteni se kell.
2012. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!