Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy program:Advanced...

Van egy program:Advanced System Care 5 ami hazavágta a Windows7 rendszerét. Tehát nem engedi megnyitni a start menü programjait. (Sajátgép, vezérlőpult, stb. ) Most lett újratelepítve a gép (nem olcsón) és erre ez a program megölte. MIT LEHET TENNI?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Indítsd el a gépet csökkentett módban, és írd be a start menünél, hogy cmd.

Ezután írd be ezt: rstrui.exe


Kövesd a lépéseket a képernyőn. Ez majd visszaállítja neked a rendszert abba az időpontba amikorra te szeretnéd (tehát a Sístem Care 5 telepítési ideje elé!).

Sok sikert :)

2012. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még a rendszer-visszaállítás előtt!!! javasolt:

Advanced System Care 5 progit elindítani és a HELYREÁLLÍTÓ MODULRA klikk! majd megkeresed azt az utolsó dátumot, ami után a probléma jelentkezett (uis az A.S.C.- automatice elmenti a módosítás előtti állapotot!!) és a Változások visszaállítására klikkelsz! OK.

majd csak ezután, csinálj rendszer-visszaállítást, (mert egyébként nagy valószínűséggel, azt írja ki, hogy a Rendszer-viszaállítás, nem lehetséges az adott időpntra, válasz másikat!)

2012. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már sikerült orvosolni a problémát! =)
2012. jan. 22. 12:04
 4/7 anonim válasza:
Valamit nagyon elszúrtak ennél a programnál.Ott kezdődik,hogy a honlapról letöltött link nem működik(5.1)Az ASC 5 pedig összezavarja a frissítéseket és a rendszervisszaállítást is,de úgy,hogy ha letöröljük,akkor sem áll vissza az eredeti állapot.Megjelenik a frissítés,de nem lehet letölteni,nem lehet visszaállítási pontot csinálni,mert lefagy a gép,stb.Leteszteltem,100 százalék,hogy az ASC 5 csinálja.
2012. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ASC és tsai a legkönnyebb eszköz, hogy a még működőképes rendszerünket végképp tönkretegyük.
2012. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek!!!!!
2012. febr. 3. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tönkrevágta 1 szer a gépet. Nekem a drweb CureIT segített, sőt teljesen rendbehozta a gépet amit ezek legyilkoltak nálam.
2020. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!