Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S. Nem mutat egyetlen...

S. O. S. Nem mutat egyetlen programot sem a start menu, maximum ha beirom a keresobe. Hogyan tudnam visszaallitani oket?

Figyelt kérdés

A gepemre rament egy virus, nemregt orvosoltuk, de a kepeim, zeneim mind eltuntek,(viszont az msn meg megvan, es azon semmilyen dolgom nem veszett el) az asztalra sikerult kirakni dolgokat, de oda (a starthoz) egyszeruen nem sikerul semmit visszatenni.. viszont mikor lementettem egy kepet, kiadta az egyik olyan mappa nevet (CSAK a nevet) ahova amig jo volt a gep, mentettem dolgokat. (olyan mappanev eredetileg nem volt a gepen, ezert furcsallom) es ha a firefoxban megjelenik a letoltesek lista, onnan vissza tudom nezni, amit a virus elott toltottem le, de egyebkent nem latszik sehol.

Egyebkent a gepem operacios rendszere windows 7.


2012. jan. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron törölt éppen a Startmenűből egy trójai, pl. eltűntek az XP játékok, karaktertábla, Paint stb. Egy javítótelepítés (XP és SP3) megoldotta a gondot. Talán jó lenne újrarakni az operációs rendszert.
2012. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb Tálca üres részére, ott Tulajdonságok, Startmenű Testreszabás.
2012. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a profil törlését. c:\users mappa és a felhasználó neved mappáját törlöd. nekünk suliban is ilyen volt akkor jó lett. bár az xp volt de talán itt is jó.

DE Előtte a dokumentumokat képeket fontosabb dolgokat mentsd le. És ne a te neveden lépj be mert akkor nem engedi a törlést hanem hozz létre egy másik user fiókot. (Aztán ha akarod használhatod az újatt de a régit is a profil törlés után) Profil törlésekor háttér meg ilyen eltűnik.

2012. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!