Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olykor miért használja asus...

Olykor miért használja asus notebookom szinte az összes memóriáját (96% körül)?

Figyelt kérdés

Asus K53S a notebook típusa és win 7-es oprendszer van rajta. A feladatkezelőben egy olyan futó folyamat sincs, ami ennyit enne, tehát nem tudom mi viszi el a ramot. Ilyenkor természetesen a gép rettenetesen belassul, ezért újra szoktam indítani. Volt már h vártam, hátha helyrejön, de egy 5 perces várakozás után újraindítottam. Ez a gond sajnos elég gyakran előfordul, úgy naponta 1x.


Ha vki tud erre vmilyen megoldást, megköszönném.


2012. jan. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Online Scanner lefuttatása. Trójaik vagy vírusok szokásos viselkedése. És mindenképpen takarítsál Ccleanerrel.

[link]

2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mate0117 ***** válasza:

jaja víruskergetés....

+ hány giga ram van a gépben?

2012. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3GB van benne
2012. jan. 22. 08:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Az ESET online scanner talált valamit egy bizonyos BTL.002 fájlban, amit törölt is. a CCleaner-rel meg tisztogattam registry-t meg fájlokat(1,7 GB-ot törölt). Majd kiderül előjön-e a hiba.


Egyenlőre köszönöm a segítséget! :)

2012. jan. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!