Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék letölteni...

Honnan tudnék letölteni citromail jelszó feltörő programot?

Figyelt kérdés

Nem másnak akarok rosszat, a saját jelszavam felejtettem el, mert rég volt használva, de muszáj lenne belépnem.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 22. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelszóemlékeztetőt próbáltad már?

(Nem vagyok citromail felhasználó, úgyhogy nem tudom van-e ilyen a citromail-en, de ha nincs, elég sz*r levelezőkliens...)

2012. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a jelszóemlékeztető vagy alternatív email cím vagy semmi...
2012. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagyon oldalspecifikus jelszófeltörők.


Amit te akarsz az a brutus, van grafilus felülete fut linux/unix és windows rendszereken is, de nem fut Mac OSx-en . Szükséged lesz egy proxy ip-re, hogy ne tudjanak visszakövetni. Mexikói, kanadai, vagy valamely olyan országból származó ip-re van szükséged, ami nem írta alá a kiadatási egyezményt.

Kis gyakorlással bele lehet jönni a progi kezelésébe, de ha linuxos/Mac OSx-es vagy, akkor a THC hydra lesz a nyerő.

Ez az utolsó old school jelszó törő progi(2006 vagy 2008), ma már nem használnak brute-forcet a haladók és a profik.


Nem fog elsőre sikerülni, mert biztos valamit rosszul állítasz be, de mindig legyen proxy, mert ezek a vacakok tonnányi ip-vel teli naplófájlt hagynak a célszervereken.


Sok sikert.

2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy KILENC karakteres jelszó feltörése kb 10 év bruteForce technikával.


De azért tényleg sok sikert...

2012. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!