Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windws Move Marker...

Milyen Windws Move Marker vagy Video Spinhez hasonló videószerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
A Move Markerrel az a bajom, hogy szörnyen rossz a minősége, a Video Spinnel készített videóimat pedig nem tudom feltölteni youtubera, vagy másnap elküldeni, hogy megnézze, mert nem tudják megnyitni.Ha én megnyitom, nekem se rendes lejátszóba jön be, hanem úgy, hogy tovább szerkeszthessem. Erre esetleg valaki tud megoldást? Vagy egy hasonló tudású, könnyebben kezelhető videószerkesztő programot mondana valaki?
2012. jan. 22. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
adobe premier pro, sony vegas, ultimate video studio. a Video Spinnelnél lehet az a baj hogy nem jó formátumban exportálod a videot
2012. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!