Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbook-ra kéne windows xp-t...

Netbook-ra kéne windows xp-t telepíteni pendriveról. Tudtok olyan programokat ajánlani amivel megvalósítható?

Figyelt kérdés
Adott egy Asus Eee PC Series netbook amire egy win xp home editiont akarok tenni. Utánaolvastam hogy miként lehet pendriveról telepíteni(egy 8GB-os Kingston-om van) de nem igazán sikerült.:( USB_PREP8, PeToUSB és Bootsect programokkal próbáltam de, a PeToUSB sehogy nem akarta felismerni a pendrive-om. Másik gépen és másik pendrive-al is megpróbáltam de ugyan úgy nem működött.(Mind 2 gépen 64bit-es Win7 van)
2012. jan. 22. 21:01
 1/2 djhell ***** válasza:
2012. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek közül nálam egyik sem akart működni. Vagy nem ismerte fel a pendrive-ot, vagy error-t kaptam a formázás befejezése előtt. *****

Itt a 3. comment amit "aate" írt vált be nálam.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!