Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell word documentumon...

Hogy kell word documentumon ahogy sok helyen hirdetnek az aljára telefonszámot írni függőlegesen egymás mellé sokszor amiket aztán elvágok és akit érdekel letépheti?

Figyelt kérdés
remélem érthetően írtam. nem tudom hogy kell ezen az új 2007es word-ben hogy kell alulra írni sokszor a tel számot de nem vizszintesen hanem függőlegesen a rendes vízszintesen írt hirdetés alá. lécci lépésről lépésre köszi
2012. jan. 22. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1. írd meg excel-ben és ott a "letéphető" celláknak a formázását állítsd be úgy, hogy merőleges legyen a hirdetés szövegére.


2. írd meg word-ben és a levágható részt is hagyd vízszintesen, de ne csak a telefonszámot tedd oda, hanem a hirdetés rövidített változatát is (sok esetben előfordul, hogy mire az ember hívná a számot, elfelejti, hogy mi is volt a teljes szöveg).

2012. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szövegdoboz és egyszerű szegély van a szöveg alatt.
2012. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia


megcsináltam neked a sablont, töltsd ki, remélem erre gondoltál. cellákat tudod egérrel kicsinyíteni és hozzáadni enterrel...

1. docx

[link]


2. doc

[link]


csak katt fenn a hirdetésss.docra és mentés.

2012. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!