Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a Windows Live Mail programban azt, hogy szabadság alatt automatikus választ küldjön a bejövő e-mailekre, valamint ehhez valóban szükséges a számítógépet bekapcsolva hagyni?

Figyelt kérdés
de nem a tárolt összes címre, csak a bejövő mailekre szeretnék beállítani egy üzit, hogy szabadságon vagyok. kérem, aki tud, segítsen! köszönöm!
2012. jan. 22. 22:54
 1/3 2xSü ***** válasza:

Ezt általában szerver oldalon szokták megoldani. Tehát ilyen esetben maga a levelezőrendszer küld választ. (Ilyen esetben a gépnek sem kell ugye bekapcsolva maradnia.)


Amennyiben céges dologról van szó, akkor a rendszergazdát kell megkérdni, hogy oldja meg a problémát. Ha magánlevelezésről van szó, akkor is a levelezést biztosító rendszer kezelőjét kell megkérni.


Ha nyilvános levelezőrendszerről van szó, ahova bárki regisztrálhat (gmail, freemail, stb…), akkor ehhez tudni kellene, hogy melyik rendszerben vagy.


Ha megadod az email címed @ utáni részét, akkor jobban látjuk, hogy mi a helyzet…

2012. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. t-online-os e-mail címről van szó, és nem céges dolog.
2012. jan. 23. 10:38
 3/3 attila.j válasza:
Jaaa, a köcsög t-online. Idén (2012) én is szerettem volna beállítani az automatikus választ, ami eddig tök simán ment, intervallumot lehetett megadni stb. De teljesen széttúrták a rendszerüket. Valami szar webmail-es portál program van, ami nem tud ilyen, vagy legalábbis nincs beállítva. Az ügyfélkiszolgáló oldal szintén halott. Ha erre tud valaki valami megoldást, engem is érdekelne!
2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!