Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű progival...

Milyen egyszerű progival lehet mp3-akat összefűzni windows alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nero Wave Editor
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami egyszerű ingyenesre gondoltam.
2012. jan. 23. 13:39
 3/11 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Első nagy zöld plusz ikonnal (Add audio files...) tudsz fájlokat hozzáadni, negyik ikon a Join the files in the list, ezzel egyesítheted őket.

Operations/Options menüben lehet megadni a mentés helyét, illetve az mp3 minőségét.

2012. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

TotalCommanderrel is lehet...:)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
on-line progi nincsen?
2012. jan. 24. 11:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Az mp3-joiner link egyrészt nem működik, másrészt megtaláltam, letöltöttem, de csak max 5 file-t lehet összefűzni vele. Ez nem volt nagy segítség. Jó lenne, hy valaki olyan írna, aki ismeri is, hogy mit ajánl.
2012. jan. 27. 09:53
 7/11 legendavagyok01 ***** válasza:

A link amikor én néztem működött. Én le is töltöttem. Mivel nem ismertem, kipróbáltam(ezért is tudtam leírni, hogy működik) viszont valóban csak két számmal, így nem láttam, hogy limites.

Itt egy másik:

[link]

Kipróbáltam 10 számmal, működik. Zöld plusz jel hozzáadás. Hozzáadottak sorrendjét sima egérhúzással lehet módosítani. Zöld háromszög (Start to...) az egyesítés. Megadod a nevet, a helyet, kész.

Egyébként előzőekben kolléga megoldása is jó, Total Commanderrel. Csak előtte át kell nevezni a fájlokat 01, 02, stb. (csoportos átnevezéssel nem nagy ügy), egyesíteni a Commanderrel, majd a kapott .out kiterjesztést átírni mp3-ra.

És ha nem fogod értékelni más segítőkézségét, akkor nem sok választ fogsz kapni a későbbiekben. (Most sem volt sok...)

2012. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 legendavagyok01 ***** válasza:
*segítőkészségét
2012. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Total Commanderes megoldás egészen biztosan nem OK, mert akkor fájl kellős közepén ID3 tagek lesznek.
2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Na kipróbáltam, ha már ma mindenki megkérdőjelez mindent. :)

5 számot átneveztem a01.mp3, a02.mp3, stb...

Az elsőre ráálltam (ki sem jelöltem). Fájl/Egyesítés.Simán összerakta. Kiterjesztésnek beírtam az mp3-at. Lejátszottam. nem hallgattam végig a fél órát, beletekergettem, de jó.

Videó is kell?

2012. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!