Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép ki a pálya előtt?

Miért lép ki a pálya előtt?

Figyelt kérdés
a total annihilation nevű elég régi de jó játékról beszélek. az egyik pálya előtt vagyok rákattintok hogy elindítsa erre kilép a játékból. miért csinálja ezt? aki ismeri a játékot az tudja hogy most miről beszélek: vége a küldetésnek(vesztesen vagy győztesen) a statisztikákat kiírja lépnék be a következő pályára erre kidob a játékból. eredetiben van meg a játék szóval nem értem mi baja. arm küldetések és a pálya neve:the gate to thergiverse IV azt hiszem. de ha már itt vagyok ezt is megkérdezem, lehet crackelni mert ha beteszem az'1'-es cd-t akkor a skirmish módba tudk csak belépni a '2'-es cd-vel meg csak a kampányba tudok belépni. köszi az értelmes válaszokat
2012. jan. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepíteni...
2012. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huh de rég néztem. kiírtuk mert az eredeti cd eltört és arról raktam fel régebben és a fent leírt történt. most valahogy a kezembe akadt az eredeti tettem 1 próbát (új a gépem szóval nem hiszem hogy az a baja(röviden másik cd másik gép)) ugyan ott dobott ki. de letöltök inkább 1 másikat :D meg van véve szóval nem lopás. köszi azért a tippet
2012. jan. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!