Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3 probléma! Olvass tovább....

Sims3 probléma! Olvass tovább. Miért záródik be?

Figyelt kérdés

Laptopon próbálnék játszani a Sims3al minden rendszerkövetelmény megvan (2.2Ghz proci sebesség stb..) és el is indul a játék de kb 10 perc után kilép magától és bezáródik az ablak! Régebben nem csinált semmi ilyet, a régebbi merevlemezemnél mert kaptam egy új hdd-t de nem hiszem hogy azzal lenne baj..Nem tudjátok miért záródik be? Hogyan lehetne megcsinálni?


*megjegyzés: crackelt verzió!


2012. jan. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy 2,4 GHz proci kell bele. Elképzelhető, hogy nem jó minőségűt töltöttél, vagy frissítetted. A frissítésnél ez előfordul, próbáld meg [link]
2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, az alap követelménynek megfelel a géped...

De az elég kevés. Minél tovább játszol annál több minden lesz a játékban, annál több memóriát foglal, meg minden. Gondolom ez már sok a gépednek 10 perc után és kilép mert nem bírja.

2012. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy lehet, hogy kb fél évvel ezelőtt játszottam a Sims3al ugyanezen a laptopon ami most van nekem és működött! Nem záródott be az ablak, nem lépett ki a program. Fél év elteltével feltelepítettem megint. Erre fel kilép folyton. Why? Az is lehet, hogy amit feltelepítettem azzal van a hiba?
2012. jan. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!