Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lelettem banolva mw2-ről?...

Lelettem banolva mw2-ről? Alteriws.

Figyelt kérdés

Amikor belépek kiírja, hogy Banned from modern warfare 2.

A xuidom nincs banolva megnéztem, újraraktam megváltoztattam az IP-t mit tehetek még???

Előre is köszi a válaszokat!

Ja AlterIW cod mw2 és működött...


2012. jan. 24. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eredeti a játék, akkor már semmit...


Viszont ha tört, akkor lecseréled a meglévő CD-key-t, és kész.

2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tört, alteriw...

Cd kódot nem kért. Alteriw-vel csináltam meg.

2012. jan. 24. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Menj be a játék főmenüjében a beállításokra, és keress egy másik CD kulcsot, majd cseréld le, ami most bent van.


Ez megoldja a problémádat.

2012. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az csak cod4-ben működik. Nem szerverről banoltak le, hanem ajáték az összesről. Amikor elindítom a játékot felugrik, hogy lebanoltak a modern warfare 2.ről. És a beállyításoknál nincs cd kulcs...
2012. jan. 24. 22:14
 5/7 anonim válasza:
Ne warezolj. :D
2012. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"You have been banned from modern warfare 2"

XUIDomat, ha megnézem nincs lebannolva, azon kívül felraktam a játékot és még aznap írta ki ezt. Van valami fórum ahol orvosolhatom a problémát?

2012. jan. 26. 17:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan a probléma. olvasgattam és minden játékos megnyugothat, mert nem lett banolva csak find server módban kell játszani.
2012. jan. 26. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!