Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Medal of Honor Allied...

Kubicsek Norbert kérdése:

A Medal of Honor Allied Assault menüje, és mikor " Belenézek" a távcsőbe, meg a térkép is, (Bal fölső sarkira gondolok) úgy néz ki, hogy van egy nagy feketeség és akkor abban vannak ilyen fehér keretek. Valaki nemtudja, hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj milyen videókártyád van??
2012. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy az a baj...de :

Zotac 512mb, 3500Mhz, 128 bites.

úgy maga a játék jó mert tudok lövöldözni csak a térkép meg ezek amiket irtam ien rosszak...

2012. jan. 28. 18:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg nemtudom merre kell menni ha valamit meg kel keresni :((
2012. jan. 28. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
DirecX -ed meik van? fennt?
2012. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mikor telepitettem valami DirectX 8 ra emlékszem.....De az a DirectX 8 azt felraktam...

Amúgy mostmár úgy sikerült megcsinálni a menüt hogy anyit látok belőle hogy éppen menü ponton van a nyíl.de más minden rossz...de az a magyarositás az 1.11-es verzióhoz jo. és irták is hogy nem fog tökéletesen müködni, és én nem tudom hg nekem meik verzióm van mert ugytom az a menüben szokott lenni, de nemlátom. :S

probáltam az 1.11-es patch-ot feltenni és akkor hátha jólessz az egész menü de vmi olyat ir,hogy : WARNING: BlaBlaBla UK or US version...mivel van egy Uk és egy US verzió mondom akkor nekem biztos az európai van meg, és az van de mármeg más bajvan -.-""

Szar az egész...:@

2012. febr. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!