Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Genius sw1005 (26W) 1.5 ös...

Genius sw1005 (26W) 1.5 ös hangfalamat hogyan tudom szoftverekkel segíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy a hangfalam elég érdekesen szól és torzít. A mélnyomó nagyon gyenge. Realtek HD szofvert töltöttem le hozzá és ott lehet álíltani mindenfélét, tehát: ilyeneket hogy hangkörnyezet és akkor ott vannka iylenek, hogy barlang, szennyvíz csatorna, erdő stb... (szóval sok baromság) és még olyan,h ogy hangszabály amiben található olyan,h ogy rock, pop, élő stb... Szóval ezeket álíltgattam és nem jutottem teljesen normális hangázshoz. A zenékben az énekhangot halkan hallani, a basszus vízhangzik. Valami ötlet, hogy hogyan is tudnék reális hangzást adni a hangfalamnak? Mert ez így elég gyér... :/
2012. jan. 25. 18:13
 1/10 djhell ***** válasza:

gyári drivert raktad fel, amit adtak vele?:)

esetleg hangkártyád fel van telepítve?? és biztos hogy működik megfelelően?:)

2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elvielg jól működik. gyári telepítője nem volt. a hangártyám meg nemt udom, hogy milyen. a hangkártyámat hol tudom megnézni? :s
2012. jan. 25. 18:45
 3/10 A kérdező kommentje:

Pinnacle wdm ptv, hangz, vido és játék vezérlő. Neki ahogy látom nincsen drivere. Lehetséges hogy az? :s

(egyébként keresem googleben de nem angoynt aláltam eddig hozzá drivert :/ )

2012. jan. 25. 18:50
 4/10 djhell ***** válasza:
akkor az lesz a baj, hogy nem a hangkártyáddal kompatibilis drivert használtál...megpróbálok keresgélni én is, ha találtam írok, hanem utánanézek talán lesz vmi univerzális ami megfelel neked :D
2012. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. találtam egy két dolgot csak nem tudom melyik lenne nekem a jó :s

[link]

2012. jan. 25. 18:54
 6/10 A kérdező kommentje:
semmi más infót nem találok a kártyámról azon kívül, hogy pinnacle
2012. jan. 25. 18:56
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] lehet megvan, kipróbálom.
2012. jan. 25. 18:56
 8/10 djhell ***** válasza:

töltsd le everest home editiont vagy adia64-et és nézd meg pontosan , ott irja a model számát is :)

hanem telepítsd fel Driver Pro Genius nevű programot és futtass le egy keresést, kiírja, hogy mihez talált frissítést, megnézed hangkártyádhoz talált-e és ha igen letöltöd és feltelepíted miután letöltötte progi :)

2012. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az everestel valamiért nem találom a hangártyámat viszont a vezérlő pultban megtlalálom azt a pinnacle "hang, video és játék vezérlő"-t.

a driver scenner meg nagyon hasznos (: Találtam vele jó sok drivert és frissítést viszont valamiért nekema Realtek HD-t frissítette. (egyébként az alaplapom ConRoe 1333 1.0 (és az a realteket akarja azthiszem.) megpróbálom leszedni valahonnan a pinnaclet ha tudom és megnézem mint és hogy lesz majd (:

2012. jan. 25. 19:37
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm széprna segítséget (: most nagyon jól szól (:
2012. jan. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!