Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft modloader probléma?

Minecraft modloader probléma?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy 1.8.1 es minecraftom van, leszedtem hozzá modokat és olvastam hogy kell hozzá modloader, leszedtem nem működik, elindul a játék és amint az offline modra mennék csak a fekete képernyő jön be, Ezt már sokszor végigjátszottam a minecraft.jar fájlt nem egyszer cseréltem le az eredetire simán működik gond nélkül de amint belepiszkálok egyből jön a gond. Már 20 helyről szedtem le a modloadert 1.8.1 est és egyik sem jó, és kb 500 helyen olvastam hogy ilyenkor mit lehetne tenni de sajnos sehol nem találtam erre használható választ. Ha valaki ért ehhez és tudja hogy mi a probléma, és mivel lehetne ezt a gondot kiküszöbölni azt kérem írjon. Köszi előre is a válaszokat.
2012. jan. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a META.INF mappát törölted a minecraft.jar-ból, ha igen, akkor fura, hogy előjön a gond.


Azt viszont ne felejtsd el, hogy az 1.8.1 Beta nagyon régi!!!


1.1 a legfrissebb.

2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de már megtudtam oldani a dolgot. A minecraftot felfrissítettem és utána jók lettek, köszi szépen.
2012. jan. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!