Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Word dokumentumot akarok...

Egy Word dokumentumot akarok megnyitni. De sajnos nem sikerül mert ezt a hibaüzenetet írja ki:mswrd632. wpc konvertáló nem indítható. Hogyan oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet kiírása után megnyitja ugyan a dokumentumot de a szöveget ilyen összevissza írásjelekkel dobja ki.


Hálás lennék ha vki tudna segíteni.


20/L


2012. jan. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a régi 6.0-ás konvertáló nincs hozzá feltéve vagy valamiért elromlott. Ha megvan az office telepítőd, akkor a régebbi, word 6-os dokumentumok megnyitásához szükséges összetevőt telepítsd újra. Esetleg előtte távolítsd el, ha fent volt, majd úgy tedd vissza.


Vagy töltsd le az openoffice-t vagy a libreoffice-t, azok is megnyitják.

2012. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MSOffice örömei. Melyik van a gépeden? 2003? 2007? Egyik se kompatibilis a másikkal, kizárólag a 2010-es tudja. Konvertáló kellene hozzá.

Én éppen az ilyen "saját magával se kompatibilis" ügyek miatt vágtam ki a gépemről végleg az MSOffice-t és töltöttem le ingyenes LibreOffice-t. Mindent megnyit, mindent olvas, Word95-től a 2010-ig, többek között.

És ingyenes!

[link]

2012. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
telepítsd fel a office-t 2007 től felfelé :)
2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

LibreOffice bemutatása:

[link]

2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!