Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesítmény tuning overclock...

Teljesítmény tuning overclock hogyan Ubuntu Linux 11.10 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma a suliban láttam az Ubuntu 11.4 alatt, hogy volt lehetőség "power save" meg minden féle órajel kiválasztására a procinál.

Azt szeretném tudni, hogy az én Linuxomra milyen programot kell hozzá telepítenem..? Az alaplapon tudom állítani a CPU frekvenciát, szorzót, és feszültséget.


Sajnos hiába állítgatom át, olyan mint ha a Linux visszaállítaná, ezért kell a "szoftveres" utánhúzás. Sajna occsó procim van, viszont amit tud, azt szeretném maximálisan kizsigerelni belőle.


Segítséget előre is köszönöm.


Ja és gugliban nem találtam semmi használhatót, sajna angolul sem nagyon tudok.



2012. jan. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ubuntu.hu fórumán kerested? Ha igen, és nem találtál választ, tedd föl a kérdést ott, fognak válaszolni, segítőkészek!
2012. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv!


KErestem én már mindenhol. A fórumra nem vagyok regisztrálva.

2012. jan. 30. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:

láttam egy olyasmit hogy.ráhúzod az egeret egy panelre,jobb klikk-hozzáadás a panelhez...-CPU órajel változás-figyelő.

itt tudod nézni épp mennyin megy a proci,és változtatni is tudod a teljesítményét,nem teszteltem mivel az én procim "nem támogatja az órajel változtatást" ezért csak láttam hogy van ilyen.

2012. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor regisztrálj! Érdemes, nekem is jópárszor segítettek már az elmúlt bő másfél évben, mióta Ubit használok.
2012. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!