Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Studio és a pluginok?...

Szotyi41 kérdése:

Fl Studio és a pluginok? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Nos a problem a következő.Youtuben láttam és hallottam hogy Massive pluginnal (káromkodás)jó dubsteppeket lehet csinálni. De ha én csinálok egyet miért van olyan rohadt (káromkodás) hangja? És ha letöltök egy kész projektet beolvastatom indítás és akkor is ugyan az a hang? Recseg ropog valaki segítsééég
2012. jan. 26. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű a géped / hangkártyád kevés a dologhoz, próbáld meg picit fentebb venni a Buffer méretét.


OPTIONS / Audio Settings / Audio fül bal oldalt, és húzd a Buffer length csúszkát kb. 7500 - 9000 köré (nyilván ki kell tesztelni, hogy mi a legmegfelelőbb érték).


Az is elképzelhető, hogy túl régi a Massive plugined, és egy bug miatt ilyen a hangja az adott presettel / packkal... de csak divatból ne csinálj dubstepet. :)

2012. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ próbálgattam a csúszkát de nem segített (sokat) a hangkártyám lehet a felelős
2012. jan. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!