Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 install HELP!...

Battlefield 3 install HELP! Sűrgős lenne!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Battlefield 3-at most vettem meg, és origin-t letöltöttem, rámegyek arra, hogy saját játékaim, és azt írja hogy NINCS ÉSZLELT JÁTÉK... most akkor hogy rakjam fel a játékot? A VÁLASZOKAT NAGYON KÖSZÖNÖM!
2012. jan. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen saját játékaim? beteszed először a lemezt, és elindítod a telepítőt. nem?
2012. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de először ezt kell felrakni az origin-t
2012. jan. 27. 13:38
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha már fent van az origin szerintem probáld meg a telepitést még egyszer.

A másik verzió hogy originen belül van egy lehetőség ahol meg tudod adni a játékhoz adott kulcsot, ez után az origin letölti a játékot és telepíti is. (utóbbinak a hátránya mindössze annyi hogy az egész játékot netről szedi hiába van ott a DVD, de persze ettől függetlenül a patchelés netről megy majd)

nincs előttem igy konkrétabb dolgot nem tudok mondani sajnos

2012. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
termékkód beváltása?
2012. jan. 27. 13:44
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
az lesz az
2012. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na megoldódott a probléma! újraraktam az origin-t és máris észlelte! már telepítem :D 18% :DDDD KÖSZÖNÖM!
2012. jan. 27. 13:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Gugu Gábor nagyon köszönöm!:)
2012. jan. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!