Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 50 GB-os a C meghajtóm....

50 GB-os a C meghajtóm. Egyszerűen nem tudok szabaddá tenni több helyet mint 500 mb. Mit tegyek? Lécci olvasd tovább!

Figyelt kérdés
A "D" meghajtóm 100 gb és azon van is hely bőven szóval az is jó lenne ha onnan át tüdnék tenni memüriát. Tudod hogy ez lehetséges de nem tudom hogy hogyan. Ha ezt meg tudnám tenni akkor újratelepíthetném a windows-t és akkor minden kacat eltűnne! Lécci segítsetek!
2012. jan. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Tölts le egy partition managert. Khm, akarom mondani vegyél egyet :)

Pl Paragon Partition manager, ezzel újratelepítés nélkül is átméretezheted a partícióid.

2012. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Tölts le egy partition managert. Khm, akarom mondani vegyél egyet"


Van ingyenes megoldás is, ami nem illegális, és letöltheted:

Linux disztribúciókon szokás lennie egy bizonyos Gparted nevű programnak, azzal meg lehet csinálni. Linux nem is kell hozzá! Létezik LiveCD verzió is, csak kiírod, futtatod és átméretezed a partíciót. Akár pendriveról is megy, ha úgy kényelmesebb és nem akarsz egy CD-t "rápazarolni".


[link]

2012. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Költői kérdés:


2. válaszoló, a Te gépeden gondolom, csak eredeti, boltban vásárolt szoftverek vannak, és csak eredeti DVD-ket nézel. ;)

2012. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Költői kérdés, jogos. Sajna nekem is sok program nincs meg eredetiben, ha lenne pénzem rá, megvenném őket. De egyébként ha van ingyenes és jól működő alternatíva, akkor használom azt.


Erre a célra azt a programot használtam anno, nekem is ilyen problémám volt, a rendszer partícióm kicsi volt, a másikon meg még volt hely. Linux alól átméreteztem és kész. De ahogy írtam, még Linux sem kell.


Csak azért írtam így, hogy belekössek valamibe. :P


Amúgy írhattam volna az Acronis Disk Director termékeit is, vagy a Partition magic-et, mert azok is jók erre.


DVD íróból sem a Nero-t használom, hanem a Ashampoo burning studio 6 free-t, minek fizetős program nekem, ha az ingyenes is megcsinálja nekem azt, amire szükségem van.

2012. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túltárgyaltuk. Jogos.


Kérdező: megoldódott?

2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2012. jan. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!