Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet két MsOffice telepítve...

Lehet két MsOffice telepítve egy rendszeren?

Figyelt kérdés
msoffice
2012. jan. 28. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, sztem érzékelné a telepítő, h már fent van. De M$ Office-ból 1 is sok.
2012. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy 2003-as home és mellette egy 97-es professional-ből az Access. Igaz, hogy nem volt azonos összetevő fent.


Ha az xlsx, stb. kompatibilitás miatt szeretnéd, akkor lehet a 2003-ashoz letölteni kiegészítőt, amivel kezeli a 2007/2010-es formátumokat.

2012. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MSOffice és az ingyenes OpenOffice vagy LibreOffice nem futhat egyszerre ugyanazon a gépen. Konvertálóval megoldható.
2012. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áruld már el, minek neked 2 MS Office a gépen?

Ha már nagyon akarod, tedd fel a MS Office pillanatnyilag legujabb változatát, az a régebbiekkel készitett fájlokat is tudod kezelni. Ha meg tudod vagy netán sejted hogy a cimzettnek régebbi MS Office-je van, vagy tudod, hogy sok cimzetted közül is soknak olyan van, akkor pillanatok alattt a Te 2010-essel/de még a 2007-essel is/ készitett, kezelt fájlaidat /ugye ezek x-re végződnek, pl. ppsx, pptx,.docx.../ lemented 2003-asra /x nélküli végződésűekre/, amivel biztosan ki tudják nyitni.

Egyébként ha tényleg akarsz 2db. Officét, akkor itt nézzél széjjel, mert lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%E9t+office..


Sőt MS Office és az Open vagy /Libe/ Office is lehet. Alapértelmezettnek meg kijelölöd az egyiket.


De hogy minek terheled többel op. rendszeredet és egyáltalán minek belőle kettő?

2012. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
00:32 Ezek biztosan lehetnek, nekem volt már fent egyszerre mindkettő. Sulihoz M$ kellett, de nem volt idegzetem annál többet szopni vele, úgyhogy fent volt az Open is :)
2012. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!