Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet elohozni a...

Hogyan lehet elohozni a programokat es a fajlokat ujra, ha meg rajta vannak a gepen, de a kereso sem talalja oket? Segitsen valaki, fontos!

Figyelt kérdés
A gepemet megtamadta egy virus, miutan megjavitottuk csak par programot sikerult visszaallitani. Minden rajta van valahol, de nem talaljuk sehol sem. A Start menubol pedig eltunt minden. Az asztalra sikerult kitennunk par ikont, onnan erjuk el oket. A Sajatgepet, a 'Network'ot, a Vezerlopultot, egy virusirtot, a dokumentumokat (ott nincs semmi...) egy bongeszot, es a felhasznalo dokumentumait (ahol szinten nem jelenit meg semmit, meg az ujonnan letoltott fajlokat sem.). A Windows Live Messengert sem lehet megtalalni a keresoben, csak magatol elindul, ezert tudom meg hasznalni. A hozza letoltott kiegeszitok is mukodnek, de azok szinten nem talalhatok.
2012. jan. 29. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új felhasználót, és ha jó, akkor költözz át.
2012. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar probaltam, de ott meg annyi dolog sincs, mint ezen... :S
2012. jan. 29. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\


Teljesen üres?

2012. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ramegyek az 'all programs'ra akkor csak a virusirtot es a bongeszot mutatja. Amit az elobb leirtal azt nem tudom hogy kell megnyitni. ><
2012. jan. 29. 20:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Megprobaltam megtalalni, de nem lattam olyat. Az operacios rendszer pedig Windows 7.
2012. jan. 29. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Mappa beállításai. Kapcsold be a rejtett és rendszerfájlok megjelenítését, és kapcsold ki az oprendszer védett fájljainak elrejtését. Utána már könnyen el tudsz navigálni a fenti mappához.
2012. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Vezerlopultnal hogy talaljam meg azt a mappamodositast? :( Angol a gep... -.-
2012. jan. 29. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Control panel -> Folder options.


[link]


(Nálam fordítva van ahhoz képest, amit fentebb írtam, tehát a pipák helyzetét ne a képről másold.)

2012. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, mostmar megvannak, de halvanyak. oO Az mitol van? Es hogyan lehet normalissa tenni oket? Bocs, hogy ennyit kerdezek. x_x
2012. jan. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!