Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome letöltés megtagadás?...

Chrome letöltés megtagadás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Google Chrome ma reggel kiadott egy felugró ablakot egy torent oldalnál hogy egyszerre több fájlt szeretnék letölteni és hogy engedélyezem vagy megtagadom. Én megtagadtam, de azóta nem tudok onnan letölteni egy darab fájlt se... Hogy tudnám visszaállítani?
2012. jan. 31. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam akkor csinálja, amikor facebookról 50-100 képet töltök le egyszerre, és észleli hogy ugyanarról a forrásról sok letöltési folyamat történik. Ez egy biztonsági funkció lehet, vagy a végtelen ciklusok megszakítására, vagy egyéb vicces oldalak kiiktatására, amik egy ciklusba kényszerítenek bele.


Nálam az is segített, ha bezártam az adott oldalt, következő alkalommal történő megnyitáskor már ismét engedte a letöltést. Ha mégsem, zárd be a böngészőt is, és nyisd meg újra. Elvileg nincs olyan globális tiltás ami végleg megszünteti az oldalról a letöltést, csak az adott munkamenetre érti a böngésző.

2012. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az ablak újra megnyitásával megoldódott a probléma! :)
2012. jan. 31. 10:29
 3/3 2xSü ***** válasza:
( :-) Próbálta már kikapcsolni, bekapcsolni? http://www.youtube.com/watch?v=U0h-UkuF_bQ )
2012. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!