Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mu Online s3 ba hol esik a...

Csombor kérdése:

Mu Online s3 ba hol esik a legtöbb jewel of blesst?

Figyelt kérdés
Mu Online be játszok 379 mg vagyok de eddig még 1 bless se esett pedig végig püföltem az arénát, mitől fög hogy esik e és hol esik a legtöbb?
2012. jan. 31. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Hi mu fan . Hát a bless mu - tól függ . epicmuban lehet venni meg stb helyeken de te biztos a Zhypermu season 5 episode 2 - 3 - rom rokon ötletével játszol . A lényeg hogy nem az arena - ban hanem a devias 3 ban az elite jetikből esik . Szinte csak ott . Én már csak tom amikor játszom : Epicmu , Wildmu , Novo Mu Imperium , Infinity Mu Online ( MMORG . ) . . , Zhypermu , United Mu és Hostel mu és stb .. . :D:D és KoniKill karim mindegyikbe van szinte . :D:D . Nah a lényeg Devias 3 - mon belől az Elite yetik - kből esik abból szokott . :D:D . Nah szia mu fan . :D:D .
2012. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!