Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptunk sulitól egy progit...

Kaptunk sulitól egy progit hogy itthon is tudjunk tanulni és nem engedi felrakni. Mit csináljak vele? Nem indítja el a telepítőt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:50
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Kicsit bővebben is leírhatnád a problémát... Én például először adnék futási jogot a telepítőnek, de ez az én gépem.
2012. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megnyitom a setup fájlt és beadja az előlapot... de mikor kiválasztom h mit akarok telepíteni akkor kiírja h: "The 'Setup.exe' application could not be located. please insert the next disk and press ok to continue." és ezzel nem tok mit kezdeni!
2012. jan. 31. 17:59
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy adok futási jogot a telepítőnek?????
2012. jan. 31. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

CD-ről próbálod telepíteni?

Mert mintha nem találná.

(Amúgy lehet jobb, ha inkább hagyod a fenébe, bár nem tudom milyen program, de az ilyen oktatóknál jobb anyagokat is lehet találni.)

2012. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

penyorol kaptuk.. szinte mindenkinek sikerült telepítenie... szal nem tom mi lehet a probléma

:S

2012. jan. 31. 18:53
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, bele van szögelve a CD elérési útja a programba, a tied meg máshol van. (Például több partíció miatt.)
2012. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!