Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölti be a szomszéds...

Miért nem tölti be a szomszédságot a Sims 3?

Figyelt kérdés
Felraktam a Sim 3-at, az összes kiegészítőt, beleértve a király lakosztály cuccokat is és az összes patch-et.Nincs semmi mód vagy letöltés telepítve és mégis kiírogatja hogy a telepített tartalmak nem kompatibilisek a játékkal, szóval rámegyek a folytatásra és el is indul a játék. Régebben gond nélkül ment, azóta újra lett rakva a rendszer, szóval semmi sem maradt a dokumentumokban. Amikor kiválasztom a szomszédságot, akkor bejön a betöltőképernyő és egyszerűen nem kezdi el betölteni. A rendszertől csak annyi üzenet jön, hogy a Sims 3 műkődése váratlanul leállt.

2012. febr. 1. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig tuti van valami mod telepítve. Megnézted mind a kettő letöltéses mappát is? Egy van a program files-os Sims mappában, egy pedig a dokumentumokos sims mappában is. Ha nem lenne semmi, nem írná ezt ki, nekem az awesomemod-nál írta ki régebben, meg valami másnál is...
2012. febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játékon kívül nincs semmi berakva, de ez nem gond, mert máskor is kiszokta irogatni, amikor voltak berakva cuccok, de akkor gond nélkül tudtam játszani. Szóval most csak az gond, hogy nem tölti be a szomszédságokat...
2012. febr. 1. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam: Újraraktam a játékot és kiderült, hogy az egyik kiegészítőhöz valamiért nem szedte le a frissítést a telepítő. De most már működik. :)
2012. febr. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!