Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt hogy lehet megcsinálni,...

MrPifta kérdése:

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy az én képernyőm képe jelenjen meg egy másik gépen is? Ezáltal mutatva neki valamit. Tudom, hogy lehetséges.

Figyelt kérdés
Teszem azt a laptomom képét lássam a PC-n. (Azonos az IP-cím, ez szerintem problémát jelent)
2012. febr. 1. 17:56
 1/8 Argloss ***** válasza:

Pl a Skype képes képernyőmegosztásra. De ott a Windows Távsegítség is, ha Windowsod van.

Egyébként van belső IP cím is, ha hálózatba vannak kötve.

2012. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás (szerintem) a TeamViewer ( [link] program, mely magyar nyelvű, könnyű használni, pillanatok alatt összejön az összeköttetés a két gép között. Saját TeamViewer acounttal pedig bármikor, bárhonnan tudsz csatlakozni (bekapcsolt, vagy stand by-ban levő) gépedhez.

Letöltés: [link]

2012. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*bocs, gépelési hiba: [link]
2012. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, a teamviewer működik, csakhogy a kmplayeren én látom a filmet, a másik képernyőn nem. A KmPlayer a print Screenen sem jelenik meg egyébként. Erre van megoldás?
2012. febr. 1. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
utána nézek,kmplayert nem ismerem...
2012. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hááát, nagyon fontos lenne neked ez a KmPlayer? Mert VLC Media Player tuti műkődik - legalábbis nekem igen - de TeamViewer szerint minden programnak működnie kell(ene).

Jó pl erre, hogy TeamViewernek van Androidos-a is (magyarul: androidos TeamViewer) és ott volt olyan gyerek, aki azzal kérkedett, hogy mobilról WoW-ozik. (?!wtf?!):D

mind1: VLC mukszik

2012. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz, kösz, minden oké
2012. febr. 1. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
szívesen, máskor is!;):))
2012. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!