Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen zenelejátszót ajánlanátok?

Milyen zenelejátszót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elméletileg az iskolámban én fogom a farsangi bulin a zenét szolgáltatni. Mivel az iskolának van egy ezer éves (kb. 25 éves) 4 hangszóróból álló "eszköze". Van hozzás erősítő, de mivel az iskola nem akar a dj-nek fizeni, ezért megkért engem, mint az iskolában aki legjobban ért a számítógépekhez, és a zenéhez (ez idézés, nem nagyképűség). Lényeg, hogy van egy laptopom, arról akarom a zenét szolgáltatni. Ott van a gond, hogy milyen zenelejátszót használjak, mert inkább valamilyen linuxos progira gondoltam, de azonon nem találtam megfelelőt, ezért inkább valamilyen Winf@sos progi kellene. VirtualDJ-t nem nagyon szeretném, mert nem érek rá megtanulni, de egy nagyon jó lejátszó kell, mivel minden apró hibát meghall az ember, ha olyan hangosan hallgatja :D

Milyen zenelejátszót (nem lenne rossz az ha lehetne vele keverni is) ajánlotok nekem?

A gépem egy saját magam által összeállított 6 GB RAM DDR2 ramból és egy intel prociból áll, ami 3,44 GHz-es. A hangkártya jóminőségű, csak már nem tudom milyen fajtájú, de nem ajon múlik a dolog, mivel olyan helyről szereztem, ahol ilyennel foglalkoznak, és ez elméletileg jó

Köszönöm a válaszaitokat


2012. febr. 1. 19:50
 1/3 djhell ***** válasza:
ha mixelni is akarsz, akkor virtual dj v traktor a legjobb választás, egyszerűbbet ezeknél nem nagyon találsz...akkor használj vmi sima lejátszót pl aimp...:D
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még megfontolod a Linuxos megoldást, akkor néz szét itt: [link]
2012. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Virtual dj 7 pro, elég jó.
2012. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!