Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerült újratelepít...

Miért nem sikerült újratelepítenem a gépet?

Figyelt kérdés
Fel akartam rakni a Windows XP SP3 V2 Eternity-t és a telepítés befejezésénél bedobott egy kék ablakot, ahol a legfőbb indoka az volt, hogy a BIOS-ban ki kell kapcsolnom valami memória árnyalót. Ilyet nem találtam. Valami olyasmit is írt, hogy próbáljam meg csökkentett módban telepíteni..hát így egyáltalán nem lehetett. Valaki tud valami jó tanácsot adni, hogy mi ilyenkor a teendő?
2012. febr. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg egy másik xp vel ehetőleg nem barkácsoltal szerintem az a baj
2012. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől kaptam a lemezt és ő is ezt használja. Neki nem voltak ilyen gondok.
2012. febr. 1. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aikor telepítetted a rendszert telepítéskor törölted a másik rendszert? nem telepítetted véletlenül az előző rendszerre? mert akkor is csinál ilyet
2012. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a partíciózásnál rendesen NTFS-ben lassú formázást csináltam
2012. febr. 1. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg azt hogy az egész vinyót formázod és utánna csinálsz particiót és telepítessz ha így sem akkor szerintem próbáld meg egy másik vinyóval ha akkor sem akkor bios fütyült
2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!