Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a videó...

Miért nem működik a videó lejátszóm?

Figyelt kérdés
Amióta letöltöttem a K-Lite Codec Pack-et, nem használható video lejátszásra se a WMP, se Divix Player. Csak a Madia Player classic. De feliratot ez se játszik le. A Subtitles eszközt szürkén jelzi, szóval be se tudok állítani semmit. Pedig a codec pack-et pont a feliratok miatt szedtem le. Windows 7 Home Basic 32bit van a gépen, és Mega, meg Standard codec pack-et próbáltam a gépre. Ha tudnátok segíteni, megköszönném!
2012. febr. 2. 08:37
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

ez pedig beállítás gond lesz. Sajnos én is csak tippeltem a beállításoknál. Próbáld meg a start menü / programok alól a K-lite / All settings -nél resetálni.

[link]

A manage Direct show filter -nél lehet engedsélyezni, vagy tiltani a kodek-eket.

[link]


Ez a lis (portable) programmal megnézheted milyen kodekek vannak a gépeden és enged / tilt -hatod.Esetleg valamivel összeakad.

[link]


ezzel tudod regisztrálni/unregisztrálni a kodekeket.

[link]

win7 alatt nem tudom hogy működik -e?!


A a Startmenü (K-lite / Configuration /FFdshow DXVA video Dekoder alatt találod a felirat részt.

[link]

Illetve a ...Configuration / FFdshow Video dekoder -nél a felirat részben.

[link]


Először nézd meg hogy nem -e akad össze valamivel (pl Divix) és tiltsd le (MMView).

Próbálkozz a beállításokkal , (először resetálj)

[link]

2012. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 Letakarítani az összes kodekpakkot. /Jó esetben nem kell még a Windows-t is újratelepíteni/

2 Egy normális lejátszót telepíteni. VLC , KMPlayer, Potplayer.


A kodekpakkok letakarítására a Revo Uninstaller ajánlott. /meg más programok törlésére is/

2012. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!