Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom mi baja lett a...

Nem tudom mi baja lett a gépemnek. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Kitörlödött az operácios rendszer és probáltam ujra teni de ezt irja amikor a cd-röl kezdene indulni: "267369783 kódszámú nem várt hiba 1773.sorba d:\xpsp\boot\setup\arcdisp.c" a cd jó mert másik gépen probáltam és megy. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!
2012. febr. 2. 12:38
1 2
 1/11 nrrolli ***** válasza:
windows alol vagy boot alol telepítesz?
2012. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát kitörlödöt valamhogy a windows és windows cd-öl inditanám a telepitást újra de nem indul
2012. febr. 2. 12:49
 3/11 A kérdező kommentje:
régebben még raktam újra a rendszert ugyanigy és akkor müködött
2012. febr. 2. 12:56
 4/11 nrrolli ***** válasza:

tehát cd röl boot olsz?

ha igen particiot kell törölni és ujra létrehozni

2012. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
indítom a gépet F12, cd ram inditás minden ok amig kezdené az újratelepítést aztán kiírja ezt
2012. febr. 2. 13:02
 6/11 nrrolli ***** válasza:
cseréld ki a cd meghajtódat
2012. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem jut el addigse hogy particiot válasszak
2012. febr. 2. 13:03
 8/11 A kérdező kommentje:
probáltam
2012. febr. 2. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a hiba száma? Rákerestem, és nem találtam semmit.


Egyébként én arra gyanakodnék, hogy hardverhibás lett a gép, a memóriának vagy a processzornak lett valami baja. Előfordul ilyesmi, léteznek tesztelő programok is. A processzor teszteléséhez nem értek, a memóriához keress rá arra, hogy "memtest x86".

2012. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsomkovacs ***** válasza:

1) próbáld meg annak a gépnek a CD-meghajtóját áttenni, amelyiken ment a telepítés. Ha így megy, akkor

a) rossz a CD-meghajtód.

b) mégis rossz a CD (néha van olyan, hogy csak bizonyos CD-olvasók hajlandók beolvasni a lemezt...)


2) Ha nem ez a baj, akkor lehet merevlemezhiba. Ez elég esélyes. A Windows ugyanis nem "törlődik" a gépről csak úgy. Futtass rajta egy lemezellenőrzőt, lehet, hogy tele van hibás szektorokkal. Próbáld meg formázni a lemezt, és utána telepíteni. Esetleg lehet még memóriahiba, de elég valószínűtlennek tartom.

2012. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!