Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tu. D valaki olyan programot,...

Tu. D valaki olyan programot, ami segítségével ha megnyomom a Print Screent nem a vágólapra, hanem egy konkrét mappába menti a képet?

Figyelt kérdés
Picit bonyolult volt a fogalmazás ^^'.

2012. febr. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

pl.

FSCapture

2012. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Épp az előbb szedtem le, nekem is kellett egy ilyen program. Megtaláltam úgy 1 perc alatt Google keresővel. :)


Jó program, ez az ingyenes verziója, van fizetős, professional változata is. Azt nem próbáltam, az ingyenes pont jó arra, amire kell.


Megadhatod, hová és mibe mentsen.

A "Preview the captured image"-et helyedben kikapcsolnám, mindig megjeleníti a menteni kívánt képet és meg kell erősítened, hogy akarod-e menteni. Bosszantó volt, szóval attól megszabadultam.


Érdemes kicsit eltérni az alapbeállításoktól, mert amúgy nem olyan, mint amilyennek elvárod.


A "Show notification messages"-t is kikapcsolod, akkor úgy printscreenelsz, hogy semmi értesítést nem kapsz róla, csak készíti a képeket és megtalálod a célmappában.

2012. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy másik, de ez free:

[link]

2012. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A PicPick, ingyenes, magyr nyelvű

web:

[link]

leírás [link]

2012. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Howie's Quick Screen Capture <-- Legjobb én ezt használom!
2012. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!