Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Skype-on 7...

Hogy lehet a Skype-on 7 napnál régebbi üzeneteket megnézni?

Figyelt kérdés
Régen lehetett 30 naposakat vagy régebbieket is,most meg csak 1 vagy 7 napost ajánl fel,amikor 1 emberre kattintok,pedig azt állítottam be,hogy jegyezze meg,ameddig nem törlöm. Sürgős lenne a segítség! Köszi!
2012. febr. 2. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szöveges üzeneteid beállításánál, mert nekem működik egészen 1 évig visszamenőleg.
2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott annyi van,hogy be van állítva,hogy üzenetek törlése:kézi törlésig. Viszont tudom,hogy sose töröltem őket,ezért nem értem,hogy miért nem lehet senkire kattintva 7 napnál régebbieket látni. Neked az látszik? Gondolom gépen nem tárolja el úgy,mint az MSN.. Már rákerestem 1-2 szóra angolul,de nem talált semmit.:(
2012. febr. 2. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem kijelzi 1 nap-7 nap-30 nap 3 hónap- 6 hónap és 1 év.

Nem tudom mi lehet a gond nálad. Ha rábukkanok még valamire írok:)

2012. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, a skypon a bal oldalon fönt az üzenetváltások -ban nézd meg mi van bepipálva a korábbi üzeneteknél. Ha tudod, és fölajánlja az 1 évet is akkor pipáld be, lehet ez lesz a gond.
2012. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajna ott is csak az látszik,hogy vagy 1,vagy 7 nap. Valószínűleg legújabb Skype lett felrakva,mikor nemrég javították a gépet.. De nem hiszem,h emiatt akkor már soha nem látom a régieket..:S
2012. febr. 2. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a legújabb van, én mindig frissítem, tehát az nem lehet a probléma. Esetleg próbáld ki, frissítsd, a súgóban megtalálod- frissítések keresése. Nézd próba szerencse, veszíteni nem fogsz vele...sok szerencsét:)
2012. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fene ezt a programot.. Azt írta,hogy a legfrissebbet használom.
2012. febr. 2. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor még ha így nem próbáltad volna - csinálj egy jobb klikket a partnerlistán annak a partnernek a nevén akinél vissza szeretnéd olvasni az üzenetet. Ott a lenyíló ablakban is van lehetőség megnézni a korábbi üzenteket. Nálam itt is kiadja egész évre visszamenőleg. Ha ez sem segít, akkor sajnálom, itt megáll a tudományom. Különben meg számomra ez a kérdés jól jött, legalább én is sok mindent megtudtam a skype-ról, amit idáig nem is sejtettem, hogy létezik:)))

szia:)

2012. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ott próbáltam először. Akkor tényleg nem értem..:( Ez elég gáz,fontos lett volna. Azért kösz a próbálkozást!:)
2012. febr. 2. 17:51
 10/10 anonim válasza:

Most jött elő ez a probléma nálam, néhány korábban kapott képet nem mentettem le -nem tudtam, hogy rövid időn belül törli a skype.

Androidos skype alkalmazásban vissza tudtam keresni és lementeni a kb. 3 hónapja küldött üzeneteket és file-okat.

2016. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!