Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem vagyok számítógépes zseni...

Varga István kérdése:

Nem vagyok számítógépes zseni memória áthelyezés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok számítógépes zseni ezért fordulok hozzátok van három memóriám a gépen C, D, G, s ezek elég soknak bizonyulnak viszont a C-meghajtókezd kicsi lenni szeretnék a letöltési memóriából átrakni Gigabájtokat hogy legyen hely a progiknak esetleg infót róla?
2012. febr. 3. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A programoknak nem kötelező a rendszerpartíción futni. Ha csak ennyi baj, azt más meghajtóra is telepítheted, lehet könnyebb mint szabad helyet pakolgatni.


Ha mégis akarod: easeus partition magic/manager program telepíted, első lépésben az egyik meghajtód zsugorítod, második lépésben az elvett szabad területtel megnöveled a C-t.

2012. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem memóriákról van szó, hanem partíciókról.

Nemigen értem a kérdésed, a letöltés mappából akarsz átrakni fájlokat? Nyugodtan tedd át őket másik partícióra.

Helyet még szabadíthatsz fel a CCleaner nevű programmal, ez egy soft tisztító, alapbeállításokon hagyva nem okoz kárt a rendszerben.

[link]

2012. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha partíciókat akarsz átméretezni, itt ez a program: [link]
2012. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!