Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok cselezni Fifa...

Miért nem tudok cselezni Fifa 12-ben gamepaddal?

Figyelt kérdés
Trust GXT-24 típusú gamepadom van, de nem tudok cselezni vele Fifa 12-ben. Az ajánlott beállításokkal nem érzékeli a jobb oldali analóg kart, viszont kipróbáltam a játékhoz egy Logitech-et, azzal tudtam cselezni. Pes 12-ben lehet vele cselezni, szóval nem a karral van a gond. Mi lehet a probléma? Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?

2012. febr. 3. 17:15
 1/2 anonim válasza:

nekem is ez volt a gondom, nekem egy 8€-s genius gamepadom van, és nem ment, de lehúztam hozzá egy emulatort ahol be tudod állítani hogy melyik gomb mire legyen, így a gamepadod jobb analógját is, kiválasztod a (kb. 20 fajta gamepad) közül a tiédhez a leghasonlóbbat, és ha nem stimmel minden gomb minden helyen, akkor módosítasz, majd a játék megkérdezi, mikor bekapcsolod, hogy alkalmazod e a gépi beálljtásokat... ottt klikk az igenre és kész :)


itt egy link: [link]


valamelyiket töltsd le és fontos, hogy tedd be a fifa mellé... szal ...program files/EA SPORT/FIFA 12/Game -na és oda másold be, majd kicsomagolás után elkezdheted beállítani.... kisidőmúlva rákapcs, ha elsőre nem is sikerül...

2012. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megköszönöm neked a kérdező helyett is, nekem ez segített :)
2012. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!