Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 nem akar kimenni a...

Deadly108 kérdése:

Sims 3 nem akar kimenni a városszerkesztőbe, mi a teendő? Azt írja, ki hogy a családod egyik tagját elviszik, de minden rendben.

Figyelt kérdés
először eltűntek a simsek csak grafikailag, majd vissza jöttek de csak úgy ha elküldtem másik telekre őket. most ki akarok menni a város szerkesztőbe és azt írja ki, hogy nem mehetsz ki ha a családod egyik tagját elviszik. DE MINDEN RENDBEN mindenkinél tuti zöld ,minden és nem jön senki hogy elvigye az állatot vagy a gyereket. Ja és a gyerek a háziját az asztalon hagyta és nem rakta el és nem tudom levenni onnan se, mit csináljak, nem tud házit írni se... A JÁTÉKOK ÉS ÖSSZES KIEGÉSZÍTŐ EREDETI. ha van megoldásod hasonló tapasztalatod írj.
2012. febr. 3. 18:19
 1/1 anonim válasza:

Hát nemis tudom.Talán a gyereket nem nevelted meg x,DD

najó komolyan ha nemjó a város szerkeztő és eredeti a cucc akkor valami nemjó a játékban attól hogy eredeti még lehet hibás :D vagy van beállitások a menüben? akor ott nemjó vmi :D nembiztos hogy segítettem de ha igen akkor nm :D

2012. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!