Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity-vel az mp2 fájlt...

Audacity-vel az mp2 fájlt miért nem tudom megnyitni?

Figyelt kérdés
Az audacity-vel elmentem mp2-be és utána nem engedi megnyitni, de viszont egy másik gépen működik. Ugyanaz az audacity verzió és az operációs rendszer is. Nem értem miért nem tudja megnyitni, de másik gép meg tudja. Valami letöltés hiány? Az mp2 fájl kellene kívételesen és ennél az audacity software-nél maradnék, ha lehetne. Valaki tudja mi a megoldás?
2012. febr. 3. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg a kodeket próbáld meg újrarakni

klite vagy ffdshow

2012. febr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
k-lite telepítettem, de nem járt sikerrel. Most megfogom próbálni az ffdshow-val hátha sikerül.
2012. febr. 4. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem oldotta meg:(
2012. febr. 5. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ez van a weblapján:


Summary of Changes in 1.3.14:

Bug fixes:

MP2 files could not be imported natively. File types requiring FFmpeg library imported as noise if FFmpeg was unavailable.


Lehet, hogy neked is pont ez kellene, ha nem ez a verzió van fent, akkor válts erre.

2012. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a baj. Az 1.3.13 volt meg és a 14-esen működik. Nem vettem észre, hogy kijött az újabb és azt se gondoltam, hogy ez lesz a gond. Kösz
2012. febr. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!