Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb uTorrent 3....

Melyik a legjobb uTorrent 3. 0 beállítás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az R7X4-es.


Miről beszélsz? Ha a fel le töltés sebességéről meg ilyesmiről, akkor az hogy letöltési sebességnek a valós 80%-át add meg, feltöltésnek nálam kb szintén, mivel aszinkron adsl-em van.

De attól függ milyen a neted. Amúgy nyugodtan frissítheted 3.1-re, meg mi a facért nem tudsz szétnézni a honlapján? Rendesen le van írva.

2012. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem tetszik, hogy birok a nyelvek közt váltani, szerintem ez a legjobb beállítás.

Nem arra gondoltál, hogy lehet beállítani az uTorrentet a legoptimálisabban?

Akkor nézd meg ezt: [link]

2012. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azért kérdeztem mert youtube-on van egy csomó ilyen vidi hogy sebességet növel vele és hogy ilyen lehetséges e ??
2012. febr. 4. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Az interneted sebességét semmilyen program nem képes növelni.
2012. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyarul a videó(k) átverés(ek)
2012. febr. 4. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, átverés, csakis a szolgáltatód képes növelni/csökkenteni a sávszélességedet.
2012. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam :D
2012. febr. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!