Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális az, ha a Comodo...

Normális az, ha a Comodo vírusirtó Trojai/Gen-Kryptiknek néz egy cracket? Igazából nem is az, hanem a SuperAntiSpyware, a Comodomnak a vírusirtója valamiért nincs érvényben, vagy nem tudom, de csak tűzfalam van belőle.

Figyelt kérdés

*****


*****


Igazából erről a 2 játékról lenne szó,nem tudom,hogy tényleg vírusosak-e,vagy csak vakriasztás.


(Mielőtt bárki is azzal jönne elő,hogy vegyem meg eredetiben,előre mondom,hogy nem azért nem veszem meg,mert lusta vagyok elmenni egy bolba és még netes rendeléshez is lusta lennék,hanem azért,mert anyukám egyedül nevel engem és a nővéremet százezer forintból,tele vagyunk adósságokkal,a nővérem szórja és lopja anyámtól a pénzt,nekem meg nincs pofám ilyen drága játékokat kérni tőle.)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 5. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy vírusos.. piratebayről gyorsan letörlik azt, ami vírus gyanús ^^

néhány vírusirtó a crackeket nem szereti.. szóval "vakriasztás"

2012. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod a vírusirtók is a szoftvergyártók oldalán állnak.

Védik egymást. A legtöbb cracket kidobják szó nélkül.

És ha jobban megnézed, akkor hack tools-nak is írják legtöbbször.

Ha megbízol valamiben, tedd az antivirnyád kivételei közé.

A Comodód meg lejárhatott, de ezt az super matyit nem nagyon preferálnám.

És azért én könyörögve kérlek, vírusirtót soha ne crackelj. Keress olyat amit tudsz ingyen használni.Pl.: NOD havi kóddal, vagy a comodohoz is létezik egy éves telepítő. Meg a nortonokért sem kell fizetni, egy kis ügyességgel.

2012. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont megkövetem magam és kipróbálom a free SuperAntiSpyware-t. De nálad se fusson állandóan, hetente frissítsd, futtasd, arra való.
2012. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Modano válasza:
A Superantispyware-t csak FREE Verzíóban ajánlatos használnod!!! Valószinű hogy te a Pro verzióját használod amiben a rezidens védelem automatikusan fríssit és a Comodó-nak ez nem igazán tetszik!
2012. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Modano válasza:
Hozzátenném hogy ha valaki kicsit jobban utánanéz, a spyware Írtók versenyében magasan az első helyen áll a SuperAntiSpyware! A kártevő felismerési aránya a legnagyobb a mezőnyben!Ajánlom a logout.hu oldalt tenulmányozásra Goodspeed cikkeinek az olvasását!
2012. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!