Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 7 alatt milyen program...

WINDOWS 7 alatt milyen programmal tudom lejátszani/kibontani a rar. kiterjesztésű fájlokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok letöltöttem a netről néhény filmet és amikor el akarom indítani azt irja ki hogy a windows media player nem ismeri fel a rar. kiterjesztésű fájlokat ? És megkérdsezi hogy biztos lejátszom e ? Rámegyek hogy igen és nem lesz semmi ! Windows7esem van 32bites segitenétek ebben ? Hogyan tudom az ilyen fájlokat lejátszani/kibontani ? talán a windows media player-rel an a gond ? Ha igen mondanátok olyan lejátszót ami ismeri az ilyen fájlokat ? Köszönöm !
2012. febr. 5. 18:52
 1/7 Jenci ***** válasza:

Először is kapcsold ki a Caps Lock billentyűt.


Na akkor a Winrar,vagy Total Commander tökéletse erre a célra.

2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes program: [link]
2012. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy azt a rohadt caps lockot minek kell bekapcsolni. Valami ordibáló dedós nyomorék vagy, vagy mi?
2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7zip
2012. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
winrar
2012. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én winrar-t használok. A legjobbn
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok dedós ordibáló nyomoroék !

2.köszönöm a normális válaszokat a problémt sikerült megoldani !

3.Miért baj ha be volt nyomva caps lock ? Bajod lett belőle ? Képzeld ismerem az Netikettet ! Te viszont megtanulhatnád hogy nem illik káromkodni ! Arra nem gondoltál hogy véletlen hagytam benyomva caps lockot ?

Szóval én inkább rád NO COMMENT . Ja és akinek nem inge ne vegye magára !

2012. febr. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!