Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a daemon tools-al...

Hogyan lehet a daemon tools-al elindítani a progikat?

Figyelt kérdés

Nem annyira értek a gépekhez. Letöltöttem az egyik torrent oldalról a rosetta stone nyelvoktató progit. Az oldal ezt írja a program telepítéséről: Telepítés:


1. Berakod Daemon Tools-ba

2. Megnyitod a Rosetta Stone-t

3. Importálod

4. Kész


Ez mit jelent? Valaki bővebben elmagyarázná? :D


2012. febr. 5. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Daemon Tools CD/DVD képek olvasására alkalmas. A lemezképet ugy tudod megnyitni ha azt a Daemon Tools virtuális meghajtójába "helyezed". Lent az óra mellett kell lennie egy kis DT ikonnak > jobb klikk > virtuális eszközök > és itt a legfelső opció (a virtuális meghajtó) és itt kiválasztod a lemezképet. Utána minden olyan mintha egy lemezt tettél volna be egy meghajtóba.
2012. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt meg is tettem. De letöltött csomagban nincsen semmilyen telepítő. A letöltött csomagban rsd fájlok vannak, nem tudok velük mit kezdeni. Meg egy pdf. Tehát valahogy meg kell nyitni a Rosetta stone-t.
2012. febr. 5. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet először ki is kell előtte csomagolnod. Sok pici fájlra van felosztva??

Mert akkor az első vagy utolsó fájlt ki kell csomagolni, nézd meg Total Commanderrel hogy melyik fájlban van a lemezkép


De ha nem erről van szó akkor lehet ilyen "portable" verzió, akkor egy .exe fájlt keress és csak elindítod és megy a progi.

2012. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam, de ugyanaz maradt, a gép nem ismeri fel a fájlt.
2012. febr. 5. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Na akkor most ezt a fájlt tedd be DT-be úgy, ahogy először leírtam, valószínüleg ez a lemezképed
2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt a fájlt nem tudom betenni Dt-be, nem ismeri fel. Rá megyek a mappára, amibe beleraktam, s üres mappát mutat.
2012. febr. 5. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor ki akarod választani DT-vel a fájlt, a fájltipusnál állítsd Minden fájl-ra, akkor lehet látni fogja, más ötletem nincs :S
2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!