Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet különböző vízjele...

Hogyan lehet különböző vízjelet, háttérképet berakni egy word doc két oldalára?

Figyelt kérdés
Egy doksin belül használni szeretnék álló és fekvő oldalt is. Van egy álló levélpapír formátum, amit be szoktam rakni vízjelnek, de az nem jó a fekvő elrendezéshez. Erre keresnék megoldást, hogy hogyan lehet a fekvőnek másik vízjelet rakni.
2012. febr. 6. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Másik dokumentumba rakod, aztán kész. Vagy mindkét oldalt 1-1 táblázatba rakod, és azoknak adsz meg hátteret. Amúgy a vízjel nem vízjel. Ahhoz nyomdaipar kell. Nemtudom, mi ennek az értelme így.
2012. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Árajánlat adáshoz kellene, mivel a lista, melyen tételesen fel lenne tüntetve, hogy mit tartalmaz túl széles, ezért azt a lapot elforgatom. Ilyenkor az élőfejbe vagy vízjelbe berakott kép (ami álló A4-es, megjelenik az elfordított lapon is, de én oda az álló A4-es kép fekvő megfelelőjét szeretném rakni, úgy, hogy közbe az élőlábba berakott oldalszámok is látszódjanak.


Ez érthetőbb?

Lehet hogy én fogalmaztam hülyén.

2012. febr. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!