Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó "unisex" multiplayer...

Milyen jó "unisex" multiplayer pc játékokat tudtok?

Figyelt kérdés

- nem lövöldözős (nagyon, pl.: COD)

- autós lehet

- stratégia szerű


2012. febr. 6. 15:04
 1/8 anonim válasza:
Gta SA multiplayerben szoktam látni fiúkat lányokat. A Steam ingyenes játékai között körül nézhetsz vannak jók.
2012. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó lenne, ha a laptopján bejönne szélesvásznúan, mert 4:3 arányban játszani siralom
2012. febr. 7. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz egy játék "unisex", hogy nincs benne lövöldözés. Counter-Strike -ot, Call of Duty -t és Battlefieldet is játszanak lányok, ahogy pl Simset is játszanak fiúk. Ez csak az adott játékos ízlésén/hozzállásán múlik. :) Tehát a kérdés nem áll teljesen helyt.

Ettől függetlenül értem mire gondolsz.


Ha autós kell, ott a Race Driver: GRID. Lehet vele multizni gond nélkül, a graika gyönyörű és lehet szélesképernyőn játszani persze. A gépigénye sem olyan rossz, mint egy Need for Speed: Shift -nek, jól van optimalizálva.


Stratégiából sokféle van, a PC tele van RTS játékokkal elvégre.


Ha be tudod szerezni, a 3D Live Pool remek móka 2 játékos módban. :)


Egyik barátommal sokat játszottam Yu-Gi-Oh! kártyajátékot hamachin keresztül.


Természetesen lehet MMORPGt is játszani ketten, vagy többen. Például WoW, hogy a legnépszerűbbet mondjam.


Tehát lehetőség van bőven.

2012. febr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom, a wowot már játszottuk, sajnos elég sokáig, de rájöttem nincs értelme, ezért gondoltam valami olyanra ami "alkalmi" játék, és nem pedig sok időt igénylő :)
2012. febr. 25. 07:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Race Driver: GRID-et lehet Hamachin, ha nem eredeti a game?
2012. febr. 25. 07:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá hamachi, sem eredeti game. Csak regisztráltok egy-egy accountot a játékban és mehet.
2012. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oks thx :)
2012. febr. 25. 08:26
 8/8 anonim válasza:

[link]


3d/2d billárd játék.marha jó.

2012. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!