Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Efekt féléről lenne szó,...

Efekt féléről lenne szó, tudtok olyanokat?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék olyan efekteket mint a rajzfilmekben/animációkban. Például ilyet, vagy ehez hasonlót mint a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=VnAYpX-Rg0E&feature=related

Bármiféle hasonló megfelel..... Tudnátok ajánlani valamilyen programot, ami ingyenes?


2012. febr. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó és ingyenes effekt készítő szoftvert nem tudok ajánlani. Az Adobe After Effects pont ilyen feladatokra használható, egyébként a videó alatti kommentben ott is áll hogy After Effects alkalmazásssal készíült.


Két ingyenes szoftver azért ajánlok:

Blender (Sokkal körülményesebb ezzel a 3D modellező alkalmazással elkészíteni, mint After Effects segítségével)


Gimp (Ezzel a képszerkesztővel akár képkockánként elkészítve is megcsinálhatod az effektet, hátránya, hogy ez időigényes)


Itt nézz körül!

[link]

2012. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.....

Ami aztilleti, azért magyar programnak örülök a legjobban, mert nemtudok angolul (csak káromkodni, de azzal nemérek sokat) Azért köszönöm szépen megprobálom őket! :)

2012. febr. 7. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szvsz profi magyar effekt készítő szoftver nincs. Ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor kénytelen leszel angol nyelvű alkalmazásokat használni.
2012. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Profinak nemfeltétlen kell h legyen..... 1 kiss alap program is elmegy! Csak magyar legyen! :)
2012. febr. 9. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Filmszerkesztő alkamazást tudok ajánlani magyar nyelven:

Windows Movie Maker

Ezzel viszont soha nem fogsz ilyen effektet készíteni, kb átmenet effekteket tartalmaz a szoftver.

Ha legalább olyan effektet akarsz készíteni, ami a linkelt anyagon van, akkor meg kell tanulnod az Adobe After Effects használatát és az angol nyelvet.

Egyébként ez az effekt egy kis maszkoláasból, és a repedések képszerkesztőben történő megalkotásából áll, + még van egy kis füst effekt hozzá. Ráadásul még elég gagyi is.

Megnézted egyáltalán az általam linkelt oldalon lévő tutorialok némelyikét, ha igen, akkor tudhatod, mire akarsz vállalkozni.

2012. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Én a WMM nem ajánlom mert sz*r. After Effect nekem is megvan én szeretem jó program, ha akarod írj priviben és elmondom, hogy én, hogy csináltam idéző jutsut after efectsben. Én raktam hozzá egy 3D-s sárkányt is amit Poser proval helyeztem el de a Blender is megfelel erre a célra sőt sok ingyenes fájl is fenn van a neten idézhető állatnak. Én még tudom ajyánlani az iMovie nevű programot és a Final Cut-ot is ajánlom.
2012. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!