Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok zene alá valamily...

Hogyan tudok zene alá valamilyen képet betenni windows movie markerrel?

Figyelt kérdés

..vagyis hát már az elején elakadok.

Szóval! YouTube-ra szeretnék feltölteni egy zenét, de ahhoz először egy videót kell csinálnom. (?) Semmi nem értek a wmm-höz. Hogyan veszem ott elő a zenémet? Hogyan rakok be alá egy szöveget? Semmi képet nem akarok betenni alá, elég lenne csak egy ilyen szöveg, mint pl. ennél: http://www.youtube.com/watch?v=6E2hYDIFDIU


Sok helyen láttam már ilyen kék hátteret, alatta meg csak a cím. Hogyan tudom ezt? Valaki lenne oly kedves segíteni nekem? Időt szánni rám????

KÖSZÖNÖM!!!!!


2012. febr. 6. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Beteszed a hangsávhoz a hangot és videósvhoz a képet. A kép megjelenítésének hosszát olyan hosszúra állítod, mint amilyen a zene, elmented, vmi ismert formátumba, feltöltöd, a konvertálást youtube megoldja.
2012. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!